לפרטים חייגו:03-6951111

אוטובוס – מסחרית או לא?

אם בעבר הוצעו, הן לשוק הפרטי והן לשוק העסקי, מספר מצומצם יחסית של דגמי רכבים, הרי שכיום הסיפור הוא אחר והשוק מוצץ בשפע של פתרונות שינוע, המספקים מענה לצרכים שונים. אלה יכולים להיות רכבי הסעות מכל מיני סוגים, קטנים או גדולים, וגם רכבים מסחריים, שמותאמים לסחורה שאותה הם מסיעים. הסוד הוא, בסופו של דבר, למצוא את הדגם המתאים, זה שעונה על כל הצרכים.

להסיע מנקודה אחת לשנייה

חברות הסעות רבות, פרטיות וגם ציבוריות, מחזיקות ברשותן אוטובוסים ומיניבוסים. אלה, משמשים לרוב לצרכי הסעת עובדים, מטיילים, לקוחות חשובים ועוד והם לוקחים אותם מנקודה אחת לשנייה, גם כאשר מדובר במרחקים ארוכים. רכבים מסחריים, לעומת זאת, נועדו לצרכי תובלה, לשינוע של סחורה לרוב, אך במקרים מסוימים גם להובלת נוסעים. ולכן, מיניבוסים, למשל, בהחלט יכולים להפוך לרכבים מסחריים, והסבתם פשוטה וקלה. אוטובוסים, לעומת זאת, מעצם הגדרתם פחות יתאימו לכך, ובעיקר בשל גודלם.

פתרונות רבים

על פי ההגדרה, אוטובוסים הם כלי רכב גדולים וממונעים ומטרתם להסיע מספר גדול של נוסעים (עשרות). עם האוטובוסים אפשר לנסוע בין מרחקים שונים והם מיועדים לנסיעה על הכביש. את האוטובוסים נראה כיום בתחבורה הציבורית וגם אצל חברות הסעות פרטיות, שלוקחות את הנוסעים למקומות שונים בארץ. פעמים רבות אלה יהיו עובדים במקומות עבודה שונים, שנדרשים לאיסוף מביתם ולהסעה ישירות אל מקום העבודה, ובמקרים אחרים אלה יהיו תיירים, למשל, או מטיילים מקומיים שיוצאים מקומות שונים ברחבי הארץ כדי לטייל ולנפוש. בזכות האוטובוסים הגדולים והמרווחים ניתן לעשות זאת במסגרת קבוצות גדולות של אנשים וליהנות מתנאים מצוינים.

מסחריות כמענה לצרכים שונים

מכיוון שכך, לא נראה את האוטובוסים במקומות בהם נדרש שינוע של סחורה, אל הובלה של נוסעים בלבד. יחד עם זאת, ניתן לבצע שינויים ושדרוגים משמעותיים בכל אוטובוס, על מנת לאפשר לנוסעים ליהנות מחוויית נסיעה בלתי רגילה. האוטובוסים של היום מושקעים מאד, הם משודרגים וכוללים פינוקים רבים ההופכים כל נסיעה, קצרה וארוכה, למוצלחת הרבה יותר. הדבר קריטי במיוחד לנסיעות ארוכות, בהם הישיבה ממושכת וגם רציפה.

יחד עם זאת, מי שמחפש רכבים מסחריים, לצרכים שונים, יגלה מבחר נהדר של אפשרויות. רכבים מסחריים מדגמים מובילים, המספקים אף הם מענה מדויק לכל הצרכים. כך לא צריך להתפשר או לחפש פתרונות לא רלוונטיים, כדוגמת אוטובוסים. אפשר למצוא מבחר נהדר של רכבים מסחריים יד שנייה ואפילו לבצע עסקאות טרייד אין משתלמות, המותאמות ללקוחות. רכבים מסחריים יכולים להתאים גם לחברות הסעות שרוצות להציע שירותים נוספים ולא רק הסעה של עובדים. הרחבת השירות תמשוך אליהן לקוחות רבים ותאפשר לכל אחד מהם למצוא בדיוק מה שמתאים.

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו