לפרטים חייגו:03-6951111

איווקו דיילי יד 2

איווקו דיילי יד 2 הוא בין הדגמים הוותיקים ביותר, מסחריות כבדות מהדגם הנ"ל הוצגו כבר בשנת 1978 כאשר הדגם החדש הוצג בשנת 2014. לעומת זאת בשנת 2016 החל השינוי הגדול, בדיוק אז איווקו עברה שינוי שכלל את סביבת הנוהג, שדרוג המנועים ועוד. 

רוצים או צריכים להחליף את הרכב הישן בחדש אבל הפעם ביד 2? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת אודות איווקו דיילי יד 2- המסחרית השווה ביותר שיודעת לקחת את הנוסעים שלכם או את המטען המתאים בבטחה ליעד. 

איווקו דיילי יד 2 איך קונים את זה מיד שנייה? 

כמו כל שאר המסחריות כך גם מסחרית הכבדה מבית איווקו דיילי יד 2, כן זה לא חייב להיות חדש מהאריזה אלא גם יד 2, השאלה היא איך בוחרים ומאיפה רוכשים. מתוך מגוון דגמים ותתי דגמים גם אתם יכולים לבחור את האיווקו שלכם והכול ללא בעיה ובקלות רבה.

כך למעשה ניתן לראות את איווקו שהיא חלק מהתוצר של פיאט המשכיות לרכבים המסחריים הגדולים והטובים ביותר בשוק. שלא כמו מסחריות אחרות, איווקו דיילי כמו חברו יחד והביאו גם תיבה אוטומטית שמגיעה עם 8 הילוכים ומשדרגת את הגרסה שתבחרו לבלתי היכר.

מחפשים רכב נוסעים מכובד שיוביל את הנוסעים שלכם ברמה הגבוהה ביותר? הנה לפניכם איווקו דיילי יד 2, המסחרית שיודעת לעשות את זה הכי טוב שאפשר. גרסה חדשה עם מרווח גדול ותיבת העברה של עד ארבעה הילוכים מה שנותן בסופו של דבר מצב של 24 הילוכים. 

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים איווקו דיילי יד 2?

כמו בכל שאר הדגמים גם כאן יהיה עליכם לברור את הדגם המתאים ביותר על פי עיצוב המסחרית והנוכחות אותה אתם דורשים. כמו כן חשוב לבדוק גם את תא המטען בפרט אם אתם מתכננים הובלה או נסיעות ארוכות. 

כמו כן, תא נוסעים זה דבר אחד אבל תא מטען הוא כבר עניין אחר- איך אתם מובילים את הסחורה ואיך היא מגיעה בסופו של דבר אל היעד הנבחר. מעבר לכך חשוב לדבר גם על מנוע המסחרית, האם הוא יכול להחזיק מעמד לטווח הארוך וכן לנסיעות ארוכות? מה רמת הביצועים שלו? 

לאחר שבררתם ובדקתם את כל הדברים הנוחות היא מעל לכל ולכן חשוב מאוד שלא לפסוח על זה לרבות המחיר והתמורה שהמסחרית תספק לכם, עבור הנוסעים שלכם או עבור הובלת הסחורה האמורה להגיע בשלמותה ליעד. 

בסיכומו של דבר לצד כל הפרמטרים שהוזכרו כאן חשוב מאוד לוודא כי הרכב עבר טסט, הוא בר נסיעה ואינו מסכן אף אדם על הכביש. כמו כן המחיר הוא בהחלט פרמטר שאפשר להתפשר עליו וכן אמצעי מימון נוחים שיאפשרו לכם לממן את הרכישה.

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו