לפרטים חייגו:03-6951111

רנו מאסטר יד 2

כיום יש דרישה הולכת וגוברת לכלי רכב מסחריים, שחייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לבצע את ייעודם. הבחירה ברכב חייבת להיעשות במלוא תשומת הלב, כשהחדשות הטובות הן שיש כמה דגמים שאי אפשר לטעות איתם – רנו מאסטר למשל, אותו תוכלו לרכוש גם מיד שניה.

הכירו את רנו מאסטר

רנו מאסטר הוא מכלי הרכב המסחריים הגדולים והשימושיים ביותר שתוכלו למצוא כיום. בפועל מדובר בכמה וכמה דגמים, הנבדלים ביניהם בפרמטרים שונים דוגמת:

  • מידות האורך – קצר, בינוני או ארוך
  • הגובה – חלוקה לפי גובה נמוך, גבוה וסופר גבוה
  • ייעוד – גרסה מסחרית לעומת גרסת נוסעים, בה עד 16 מקומות
  • משקל – החל מ-3.5 טון ועד ל-4 טון. יש לציין שמשקל של 3.5 טון יתאים גם לנהגים בעלי רישיון B סטנדרטי (כל עוד הם הוציאו אותו עד 2007), בעוד שבמקרה של 4 טון עשויים לקבל הטבת מס מוגדלת בעת הרכישה

כך או כך, דגמי רנו מאסטר מגלמים בתוכם כמה יתרונות חשובים בהחלט. הרכב ידוע בשילוב שהוא מציע בין נוחות גבוהות לפונקציונליות חסרת גבולות, אותה ניתם להתאים לצרכי הלקוח או העסק שמתבסס עליו.

כך למשל תמצאו בגרסאות האחרונות של רנו מאסטר שטח אחסון רחב מאוד, ראות גבוהה במיוחד, כפתורי בקרה נגישים, מושב נהג מתכוונן הידראולי, דלתות הנפתחות ב-270 מעלות והרבה הפתעות אחרות.

היתרונות של רנו מאסטר יד שניה

כיאה לרכב מסחרי מהשורה הראשונה, תג המחיר של רנו מאסטר נוטה להיות גבוה ונע לרוב בין כ-300,000-250,000 ש"ח. המשמעות היא שעם כל יתרונותיו של הרכב, ייתכן שהרכישה שלו תהיה משימה מורכבת עד בלתי אפשרית עבור חלק גדול מהאנשים.

רכישה של רנו מאסטר יד שניה מאפשרת לכם להתגבר על הקושי הזה. מחיר הרכב יהיה במקרה הזה זול בעשרות אחוזים, מה שמביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים לפחות. עובדה זו מקלה מאוד על ההצטיידות ברכב והופכת את חלום הרכישה שלו לאפשרי עבור חלק גדול מהנהגים.

חשוב להדגיש שרכישה של הרכב ממקום אמין ומוביל בתחומו, תקטין את הסיכון. כלי רכב מסחריים פחות מומלץ לרכוש בשוק הפרטי עקב הצורך בתחזוקה שוטפת ומוקפדת שלהם. השימוש בכלי רכב מסחריים עשוי להיות מאסיבי, ומכאן שלא מובן מאליו שמצב הרכב שמוצע בשוק הפרטי יהיה משביע רצון.

חברה המתמחה באספקת כלי רכב מסחריים מיד שניה תוכל מנגד לספק תמונת מצב מדויקת לגבי מצב הרכב, שיעבור טיפולים אך ורק אצל מוסכים מורשים וספקי שירות מובילים. הרכב עשוי לעבור גם פעולות השבחה שונות, שמביאות לכך שהוא "כמו חדש" ומספקות שקט נפשי.

דגשים בבחירה הנכונה של חברה

מומלץ מאוד לרכוש רנו מאסטר יד שניה מחברה המתמחה באספקת כלי רכב מסחריים מסיבה חשובה נוספת: העובדה שאצלה תוכלו בוודאי לבחור בין מגוון דגמים, בהתאם לשימושים ולצרכים הנקודתיים שלכם. במיוחד אם החברה מנוסה מספיק כדי לדעת "לתרגם" את דרישות הלקוחות לכדי מאפיינים ספציפיים של הרכב הנבחר.

אם החברה מאפשרת לבחור בין התצורות השונות של רנו מאסטר, כפי שראינו קודם לכן, גדלים הסיכויים שתמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. זאת כמובן להבדיל מהשוק הפרטי, בו מוצע עבורכם בכל פעם רכב אחד ספציפי. בלי גמישות או אפשרות בחירה.

אם גם אתם מעוניינים להצטייד ברכב רנו מאסטר מיד שניה, או אפילו לבצע עסקת טרייד אין עם רכב קיים, תוכלו להיעזר במומחים שלנו. נשמח להעניק לכם ייעוץ, הכוונה וליווי לכל אורך הדרך.

 

רנו מאסטר יד 2 

 

 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו