לפרטים חייגו:03-6951111

רכבים מסחריים יד שנייה – למי זה מתאים?

רכב מסחרי, המהווה פעמים רבות מעין הכלאה בין רכב פרטי לבין משאית קלה, הוא בחירה נפוצה כיום. הוא משמש בעיקר לביצוע נסיעות לצורך עבודה, מסחר או שינוע, אם כי גם במגזר הפרטי יש לרכבים מקום. הבעיה היא שעלות רכב מסחרי עלולה להיות גבוהה, אלא אם יודעים כיצד ניתן להפחית את העלויות – מבלי להתפשר.

רכישת רכבים מסחריים יד שנייה עונה על ההגדרה הזו בדיוק, אבל למי היא מתאימה במידה הרבה ביותר? ואיך עושים את זה נכון?

בעלי עסקים קטנים

רכבים מסחריים, כפי שניתן להסיק משמם וכפי שרמזנו קודם לכן, משמשים בעיקר למטרות עבודה. עם זאת, הרכבים הם ממש לא נחלתם של העסקים הגדולים והמוסדות הרשמיים. עבור כלי רכב בסדר גודל קטן עד בינוני, רכב מסחרי מיד שנייה יכולה להתאים בדיוק.

רכישה מהסוג הזה תאפשר להם לקבל את הרכב לו הם זקוקים במחיר נגיש, הנמוך בעשרות אחוזים בהשוואה לרכב חדש מאותו הדגם. כך ניתן להצטייד בדגמים המובילים, דוגמת איווקו דיילי, פיג'ו בוקסר יד 2, רנו מאסטר יד 2, פיאט דוקאטו יד 2 ואחרים, גם בלי שעומדים בראש חברת ענק. אלו הם דגמים העומדים בחוד החנית בתחום, וידועים בין השאר באמינות שלהם וביכולת שלהם להישמר היטב גם לאחר שנים של שימוש.

המטרה: חיסכון כלכלי

כל אדם או בעל עסק יהיה מעוניין להפחית את העלויות שלו ככל שניתן. הדרך הראשונה לעשות זאת, כמובן, היא להגדיל את ההכנסות. אלא שחשוב לא פחות לנסות לצמצם את העלויות, ורכישה של רכבים מסחריים יד שנייה עונה על ההגדרה הזו. מדובר כאן לכן באחת ההחלטות הכלכליות היותר משתלמות שאפשר לחשוב עליהן.

תרחיש נפוץ בו בוחרים לרכוש רכב מסחרי מיד שנייה הוא מצב בו זקוקים להשתמש ברכב מסחרי, אבל לא בהכרח סביב השעון ובאופן שוטף. לכן "חבל" מנקודת המבט של בעלי העסק להוציא הון תועפות על רכישה של רכב חדש. רכב משומש, לעומת זאת, יאפשר להצטייד ברכב לכל מטרה שהיא תמורת עלות סבירה.

חשוב להדגיש שבניגוד לתחומים אחרים בהתנהלות העסק בהם התפשרות עלולה לפגוע בביצועים, במקרה של רכב מסחרי יד שנייה אפשר להיות רגועים – כל עוד מבצעים את הרכישה מחברה בולטת בתחומה, שמבטיחה שכלי הרכב יימכרו רק לאחר בדיקה מקיפה ופעולות השבחה ותיקונים במידת הצורך.

אז איך מתחילים?

האתגר הגדול ביותר עם כלי רכב בכלל, ורכבים מסחריים בפרט, הוא למצוא מקום אמין המספק מבחר גדול של רכבי יד שנייה בתנאי תשלום נוחים. 

באתר שלנו, המרכז הגדול והמקצועי בישראל למסחריות, מציעים מגוון רכבים למסירה מיידית, עם אפשרות למימון מלא או לעסקת טרייד אין עבור כל סוגי הרכב. כך החיים שלכם יהפכו להיות פשוטים עוד יתר, והמסע שלכם לעבר הרכב המושלם מבחינתכם ייעשה מהיר יותר.

 

 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו