לפרטים חייגו:072-3310326

סיטרואן ג'מפי יד 2

רוצים לשדרג את הסיטרואן הישנה שלכם במה שיגרום לנסיעה איכותית יותר? מהיום אתם כבר לא צריכים לרכוש רכב חדש אלא לרכוש גם את טובי הדגמים של סיטרואן ג'מפי יד 2. מחפשים מחירים ללא תחרות ועם אפשרויות אין סופיות למימון טוב יותר? הנה כמה דברים שראוי שתלמדו מראש לפני שאתם יוצאים לרכוש את הסיטרואן הבאה שלכם. 

סיטרואן הדור החדש כבר כאן, הנה לפניכם המסחרית השווה ביותר בעיר, מסחרית שאיננה גדולה מדי ולא קטנה מדי מגיעה אליכם בדיוק בגודל הנכון. החל משנת 95 זה פרץ אלינו ולאחרונה בשנת 2016 זה שודרג והוצג בתערוכת הרכבים המסחריים באנגליה. 

סיטרואן ג'מפי יד שניה – הדור החדש כבר כאן 

זה לא חדש, סיטרואן ג'מפי כבר אמרה את דברה ולא, היא לא מאלצת אתכם לבחור אותה מיד ראשונה ומציגה לכם סיטרואן ג'מפי יד שנייה- סיטרואן בעלות שווה לכל כיס ואחת כזו שאינה שונה מהחדשה שמחירה הינו בהתאם. 

הדור החדש כאן, הנה המסחרית התאומה של פיג'ו אקספרט וכן טויוטה פרואייס. כאן ועכשיו היצרניות כמו משתפות פעולה והתוצאה ג'מפי אבל רק שהפעם היא מגיעה אליכם בגרסה שלא הכרתם, הפעם היא מגיעה בצורה וביכולות המסחריות שלה, לא מבינים במה מדובר? אולי הגיע להשתדרג ולשנות את כלל הנסיעה והעובדה עם מסחרית אחרת שונה בנוף. 

זה יכול להיות עבור הובלת נוסעים אבל לא רק. הדגמים המודרניים יותר מציגים לכם שלושה אורכים מ460 ס"מ ועד 530 ס"מ וכן רוחב של עד 190 ס"מ ואורך אף הוא לא מבייש כ193 ס"מ. 

התוצרות הן החלק הבא שרצינו לדבר אתכן עליהן, שפע גדול ביותר הבא לידי ביטוי בתא נהיגה מפואר של עד שלושה מושבים ובגדול רכב המונה עד 9 מושבים. דלת סגורה למחצה, מפוצלת ולעיתים יחידה- הכול על פי הבחירה שתעשו. 

יתרונות הג'מפי – לקפוץ אל היעד הגבוה ביותר 

בין כל היתרונות של סיטרואן ג'מפי יד שנייה כושר של העמסה עד 1.5 טון, כמו כן שני מנועי טורבו דיזל לרבות 4 תיבות הילוכים מרשימות במפרט של עד 2 ליטר וכוח סוס של עד 115 ואילו ברכב הגדול עד 180 כוח סוס. כמו כן מציעה הרכב גם 6 תיבות הילוך בהתאם לתיבה אוטומטית או ידנית. 

כמו כן יש ברשותכם לבחור מערכת עם בקרה לאחיזה כך שכל תנאי הדרך שלכם יעברו בשלום ללא מפגעים או תרחישים מסוכנים חלילה. בגדול? כאשר אם בוחרים סיטרואן אתם בוחרים את הבטיחות שלכם ושל מי שאתם מסיעים מראש. 

סיטרואן ג'מפי יד שנייה – גם היא בהחלט יכולה לבודד עבורכם את הרעשים ולספק בין היתר את כל המערכות הבטוחות הקשורות בבלימה אוטומטית, התרעה על בעיית מרחק, בקרת שיוט, בקרה של סטייה מנתיב ועוד. למידע נוסף על כל הרכבים המסחריים יד 2 היכנסו – טרייד קום

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו