לפרטים חייגו:03-6951111

פיג'ו בוקסר יד 2

עוד משנות השמונים היה ניתן להעיד על פיג'ו בוקסר שזו המסחרית השווה ביותר בנוף הדגמים האחרים. כיום ניתן לראות את המסחריות הנ"ל מככבות בכל מקום ומקום ובפרט בעסקים שרוצים להוביל את הסחורה בבטחה מנקודה אחת לנקודה אחרת. כבר בשנת 1981 הוצג הדגם המסחרי הגדול הראשון ואילו בשת 2014 נכנס הדגם החדש לפעולה.

זהה לקודם שלו, פיגו' המסחרי בא עם חזית מחודשת ומרווחת הרבה יותר, די זהה לדגם שנוצר גם בשנת 2006 ובגדול מביא אבזור בטיחות מדהים, אביזרים רבים, מנוע חזק ועוד חלקים כאלה ואחרים שהופכים את המסחרית למושלמת לכל מטרה.

נכון להיום בוקסר או יותר נכון פיג'ו בוקסר יוצג לכם עם שלושה בסיסי גלגלים, כמו כן הוא מדבר על 4 אורכי מרכב ומספק שלוש רמות של גובה. המשקל עצמו יכול להגיע עד כמעט 5 טון והנפח של ההטענה גם הוא מכובד ומציג לכם עד 17 מ"ק. 

ההיצע של הרכבים המסחריים גדול ביותר והוא מעניק לכם אפשרויות משלוח, להוביל נוסעים ואף לשלב תא נהג יחיד או על פי בחירתכם תא כפול. 

איך בוחרים פיג'ו בוקסר יד שנייה? 

יש לא מעט מבדקים שיידרשו מכם ובפרט כאשר אתם בוחרים פיג'ו בוקסר יד שנייה, לצורך העניין מדברים על עיצוב של הרכב וכן נוכחותו. כמו כן, ייבדק גם עניין תא הנוסעים, האם הרכב שאתם צריכים מיועד להסעות? מן הסתם השלב הזה יעלה ברף הבדיקות ויקבל את המקום הראשון. 

דבר נוסף וראשון למעשה הוא עניין המנוע של המסחרית הנבחרת וכן את המנוע והביצועים לאן המסחרית שלכם תגיע? האם יש לה את היכולות לעשות עבורכם את כל המשימות החל מהובלת נוסעים ועד להובלת סחורה גם במצב של קירור? בגדול הבדיקה האחרונה שלכם תהיה קשורה בתמורה שתקבלו- האם היא אכן שווה למחיר שאתם משלמים? 

פיג'ו יד שנייה – חדש או יד 2? 

ההיבט הנוסף שנלקח בחשבון לפני שבוחרים פיג'ו יד שנייה זה גודל המסחרית וכן טווח המחירים. יש שיבחרו לרכוש מסחרית חדשה אבל יידרשו להכין מראש עד רבע מיליון ₪ מאידך, מה שירצה לוותר על תשלומים יקרים מדי יבחר במוצר יד 2. 

כמו הרכב החדש כך גם המסחרית יד 2 תעניק את כל האפשרויות לרבות הגרסה הידנית, דיזל ועוד. כאמור, אם בוחרים לרכוש יד ראשונה מקבלים מזגן מפוצל, טסט לשנה, טיפולים, הכלה עד 4 טון ואפילו מוכר כהכנסה מוכרת במע"מ. 

כמו כן, במידה ואתם לא יכולים לממן את הרכב אתם תמיד יכולים להפעיל אמצעי מימון ולקבל רכב יד 2 שמתפקד בדיוק כמו מסחרית חדשה שיצאה הרגע מהחנות. בסיכום דבר, כשאתם בוחרים פיג'ו בוקסר יד 2 אתם בוחרים את המסחרית הטובה ביותר, מונעת על מנוע דיזל ותיבת הילוכים ידנית. 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו