לפרטים חייגו:072-3310326

קניית רכב היא הרכישה השנייה בהיקפה מבחינת סכום הרכישה בקרב אנשים (נכס הוא הרכישה הראשונה הגדולה). אולם, בשונה מנכס שערכו לא רק שנשמר אלא אף עולה, ברכב המצב הפוך.

ברכישת רכב, כבר מרגע הרכישה ירך הרכב יורד וככל שמדובר ברכב חדש (מהניילונים) הערך ממש צונח. תופעת ירידת ערך משמעותית של רכב חדש, הובילה לכך ששוק רכבי יד שנייה פורח מאד וכיום ניתן למצוא רכבים משומשים מכל הסוגים, גדלים ובמגוון פלטפורמות מכירה.

פלח שוק מסקרן ופעיל במיוחד בשוק המשומשות הוא, רכבים מסחריים יד 2, המשמשים בעיקר לצרכי עבודה ועסק.

מסחרי חדש מול מסחרי משומש

קנייה של רכב חדש מדגדגת להרבה אנשים ואכן יש ברכב חדש משהו מרגש אך הריגוש הזה מתפוגג כשהוא פוגש את המציאות של המחיר והמיסוי.
סביב רכבים מסחריים הדגדוג הזה אפילו פחות משמעותי, הרבה בעלי עסקים רוכשים מסחריות יד שנייה מכיוון שמבחינת ההבדלים נראה כי המשומשת כדאית הרבה יותר.

מסחרית משומשת
מחיר רכישה נמוך משמעותית אל מול מסחרית חדשה
ירידת ערך נמוך משמעותית משנה ראשונה של מסחרית חדשה
אמינות מסחריות הן רכבים שנבנו מלכתחילה כרכבי עבודה ועל כן נבנו מאיכות וחומרים עמידים. מסחריות נחשבות לאמינות מאד לאורך שנים. לכן, מסחרית משומשת היא הבטחה לעבודה ארוכת שנים.

הערה- חשוב לרכוש מסחרית יד שנייה עם היסטוריה טיפולית מתועדת ומגורם אמין.

איך מנווטים בסבך המסחריות המשומשות?

אכן מדובר בשוק פעיל שבו יש סוגים רבים של מסחריות ובכדי להקל, אנו נתמקד הפעם באחד הדגמים המוצלחים ביותר, הקראפטר מתוצרת חברת פולקסווגן הגרמנית.
הקראפטר נחשב למסחרית גדולה בתת סוגת רכבים אלו (לפי יכולת נשיאה הנמדדת בטונות). ישנם דגמים של 3.5 ו – 3.88 טון וגם דגם של 5 טון.

אולי יעניין אתכם גם:

היסטוריה קצרה

דגם הקראפטר התחיל בשנת 2006, בכלל, כדור שני של מרצדס ספרינטר ובמשך כעשור לא עבר שינויים משמעותיים. בשנת 2017 החל הדגם של קראפטר החדש לצאת בפני עצמו וזה הדגם המוכר לנו היום.

לקראפטר שי כמה תת דגמים וגרסאות שלא כולן זמינות בישראל. ניתן למצוא דגמי נוסעים, משא, תא יחיד, תא כפול, עם או בלי ארגז, תיבת הילוכים ידנית/אוטומטית ועוד.

5 יתרונות לבחירה בפולקסווגן קראפטר כמסחרית הבאה שלכם

  1. נוחות – קראפטר מפתיעה בנוחות הכללית שלה, החל מעמדת הנהג הכוללת מושב הידראולי, משענות יד חזקות, כיול לפי משקל ועד הכניסה הנוחה לחלל ההעמסה גם מהצד וגם מאחור.
  2. צריכת דלק – גם לאחר מספר שנות שימוש הצריכה נשארת דומה לזו בהגדרת היצרן, 8-9 ק"מ לליטר.
  3. תפעול – מרחב תפעול הנהיגה נוח, המתגים ברורים ומוצבים בצורה נכונה ונוחה יש הרבה תאי אחסון שימושים (בדלתות, תקרה ובכלל באזור סביבת הנהג).
  4. נסיעה – המתלים איכותיים ומציגים כושר ספיגה מצוין המצמצם את תלאות הכבישים כמו גם בולמים חזקים שסופגים את מצבי העצירה.
  5. בטיחות – הקראפטר כולל מערכות בטיחות שונות (תלוי דגם: בלימת חירום אוטומטית, התרעת סטייה מנתיב, בקרת שיוט), יחד עם מראות צד גדולות ושדה ראייה כללי רחב ביותר.

למה לקנות רכב יד 2 עם טרייד קום?

  • כי טרייד קום מומחים למסחריות.
  • כי הרכבים מטופלים, בדוקים ובעלי רמת אמינות גבוהה.
  • כי ניתן למצוא מגוון פתרונות מימון, טרייד אין, השבחה של הרכב, תנאי ביטוח והכל בשקיפות ואם יורשה לנו גם בהגינות.

סיכום

מבחינת יכולות, הקראפטר נמצא בשורה הראשונה של מסחריות איכותיות והוא מיוצר על ידי אחת מיצרניות הרכב הגדולות והאמינות ביותר בעולם.
מההיבט הכלכלי, נראה כי אין יתרון ברכישת מסחרית חדשה לעומת משומשת, אלא להפך, במיוחד עם רוכשים אותה ממקור אמין ואחראי כמו טרייד קום.

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו