לפרטים חייגו:03-6951111

איזה סוגי רכבים מסחריים יד שנייה אנחנו מציעים לכם?

מספיקה הצצה קטנה באתר שלנו כדי לגלות את המבחר העצום של רכבים מסחריים מיד שניה. אצלנו שמים דגש מיוחד על מגוון רחב של רכבים מסחריים משנתונים שונים ועל רמת תחזוקה והשבחה איכותיות ביותר. כדי להעניק לכם את השקט שאתם צריכים בעת קנית רכב יד שניה, הרכבים שלנו עוברים טיפולים אצל ספקים ומוסכים מורשים ומקצועיים בלבד, כך שתקבלו אותם כשהם מוכנים לנסיעה, בדיוק כפי שצריך. 

בין יתר הדגמים שאנו מחזיקים תוכלו למצוא דגמים מבוקשים ואמינים דוגמת – פיאט דוקטו, רנו מאסטר, סיטרואן ג'מפי, איווקו דיילי, פיג'ו בוקסר יד 2 ועוד. המבחר הרחב אצלנו מבטיח שכל אחד יוכל למצוא רכב מסחרי מיד שניה, המתאים בדיוק לצרכים שלו ולתקציבו.

מדוע כדאי לרכוש רכב מסחרי מיד 2?

כידוע בארץ רכבים חדשים הם יקרים מאוד ולעיתים המחיר הראשוני של הרכב אינו מוצדק מבחינה כלכלית. אם לוקחים את ירידת הערך של רכב חדש בשנים הראשונות בהן הוא עולה אל הכביש מגלים כי הפחת השנתי באחוזים הוא עצום. עסקים גדולים עם מחזור שנתי גדול יכולים להרשות לעצמם להפסיד כמה עשרות אלפי שקלים מדי שנה על רכב חדש. במקרה של עסקים קטנים או בינוניים זה לא בא בחשבון ועדיף להם לחפש ולרכוש רכבים מסחריים יד שנייה

רכב מסחרי משמש בעיקר למטרות עבודה בה יש צורך בשינוע, מסחר והובלות שונות. רכבים אלו הינם חזקים ועמידים מאוד לאורך שנים וקילומטרים רבים, ולכן אין חשש לרכוש רכבים מסחריים יד שנייה, ובעיקר כאלה שעברו טיפולים מקצועיים במוסכים מורשים על פי הספר.

פעמים רבות עסקים קטנים ובינוניים רוכשים רכבים מסחריים על מנת לתת מענה נקודתי לצרכים של העסק, מיקרים כאלו מצדיקים רכישה של רכב מסחרי בסכום סביר, שמבחינת עלות תועלת, ייתן לכם מענה מדויק ואמין ומבלי להפר את האיזון הכלכלי של העסק או להיכנס להתחייבות גדולה ומסוכנת מדי. 

על מה כדאי לשים דגש בעת רכישת רכב מסחרי מיד שניה?

כל אדם בעל עסק פרטי, או מנהל עסקים מקצועי, רוצה לחסוך עלויות מבלי להתפשר על איכות. האפשרות לרכוש רכבים מסחריים יד שנייה היא אפשרות נהדרת, שכן כך אפשר למצוא דגם המתאים לצרכים שלכם, ובמצב מעולה. ניתן למצוא כיום רכבים יד שנייה במחירים אטרקטיביים שיחסכו לכם עשרות אלפי שקלים בקנית הרכב ועוד אלפי שקלים מדי שנה בגין ירידת ערך קטנה יחסית.

אחד האתגרים החשובים לפני קנית רכב מסחרי מיד שניה הוא למצוא מקום אמין, מוכר ובעל מוניטין שניתן לסמוך עליו. מקום מסודר ומקצועי יאפשר לכם לקבל סקירה מקצועית על מגוון רכבים, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי במקום ולבחור יחד רכב מסחרי יד שנייה שמתאים לעבודה שלכם, לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. 

 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו