לפרטים חייגו:03-6951111
רנו מאסטר יד 2

הכירו את שתי המסחריות שהישראלים הכי אוהבים

רכבים מסחריים אלה רכבים גדולים יחסית בעלי כושר העמסה מוצלח הרבה יותר. חלקם מתאימים להסעת נוסעים, כמו מיניבוס לשל, ואילו חלקם מתוכננים על מנת להסיע מטען והובלה בצורה נוחה ובטוחה, כך שלקונה הפוטנציאלי נשאר לבחור את הדגם שמתאים לצרכים שלו ולתקציבו. בעלי עסקים רבים שצריכים רכב מסחרי לצורכי עבודה מסחר ותובלה, בוחרים במקרים רבים לרכוש רכב יד 2 במקום רכב חדש ישירות מהיבואן. ישנם כמה יתרונות בולטים ברכישת רכב משומש, על פני חדש. 

מבין הדגמים הפופולריים נמצאים שני דגמים בולטים מעל כל השאר, והם מבוקשים מאוד בזכות האמינות שלהם ובזכות יכולתם לשנע נוסעים ומטען ממקום למקום בצורה נוחה, בטוחה ואמינה מאוד. מדובר ברנו מאסטר ובפיאט דוקאטו. רכב מסחרי חדש מהחברה בדומה לרכבים פרטיים הינו יקר מאוד ומדובר בהוצאה ראשונית גדולה מאוד, שלא הרבה ממהרים לעשות אותה. רכישת רכבים מסחריים יד שנייה, היא אפשרות מעולה שכדאי מאוד לשקול. כאשר מדובר ברכבים לעבודה, אלה יהיו בדרך כלל רכבים גדולים וחזקים עם מנועי דיזל עמידים ואמינים.

אפשרויות מעולות לרכבים מסחריים יד 2 

כיום ישנה אפשרות מאוד נוחה בה ניתן לרכוש רכבים מסחריים יד שנייה. מבין הדגמים המוצעים, ישנם, כאמור, שניים שהוכיחו את עצמם לאורך השנים, כ"סוסי עבודה" אמינים ועמידים במיוחד – רנו מאסטר יד 2 או פיאט דוקאטו יד 2. רנו מאסטר ופיאט דוקאטו הם ללא ספק הבחירה הראשונה של הרבה לקוחות והם מסוגלים לעמוד בכל מטרה ומטלה ולעבוד גם מסביב לשעון אם צריך. הם מתאימים להסעת נוסעים, הובלת מטען ומסחר. בכל סוג של רכב ישנם מספר דגמים הנבדלים אלו מאלו באורך הרכב, בכושר העמסה וגם בסוג הרישיון הנדרש על מנת לנהוג בו. בעניין המשקל חשוב לבחור את הסוג הנכון, שכן עד משקל של 3.5 טונות מספיק רישיון B (כל עוד הוא הונפק לפני שנת 2007). בעוד שרכבים במשקל 4 טונות ומעלה מצריכים רישיון מסוג 03. בנוסף, חשוב לדעת שרכבי 4 טון ומעלה מזכים בהטבות מס מוגדלות ולכן כדאי מאד לקחת גם את זה בחשבון. 

להגיע למקום הנכון

רכבים מסחריים יד שנייה אלה הם קניה משתלמת הרבה יותר, שכן ניתן להשיג אותם במחירים הרבה יותר נוחים ואטרקטיביים וכל זאת מבלי להתפשר על איכות. כדי לרכוש רכב מסחרי משנתונים קודמים שיתאים לצרכים שלכם ולתקציבכם, חשוב מאוד למצוא ספק רכבים מקצועי, אמין ומנוסה בתחום. כך תוכלו לסקור את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם, כולל כל הנתונים על אותו הרכב. אם אתם מתלבטים במה לבחור, הגדירו את הצרכים שלכם ואת התקציב שברשותכם כדי שתוכלו ליהנות מפתרון הולם, שמספק לכם את המענה המתאים. מתלבטים בין רנו מאסטר לפיאט דוקאטו? מוזמנים להגיע אלינו כדי לקבל עזרה בבחירה. 

 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו