לפרטים חייגו:03-6951111
רנו מאסטר יד 2

איזה רכבים מסחריים יד 2 אנחנו מציעים לכם?

אתם זקוקים לרכב מסחרי, נחושים למצוא את העסקה האידיאלית עבורכם. כמו רבים וטובים לפניכם, החלטתם לפנות לכיוון של רכישת רכב מסחרי יד 2, המוזילה את העלויות בעשרות אחוזים (בהתחשב בסכומי הכסף המונחים כאן על כף המאזניים, מדובר בהבדל גדול).

הפתרון המתבקש הוא בחינת ההיצע של מגרש רכבים מסחריים, ורצוי כזה מהשורה הראשונה בישראל. במרכז הגדול והמקצועי לכלי רכב מסחריים בישראל, אנחנו בטרייד קום מציעים עבורכם היצע רכב ואיכותי של דגמים. במאמר הבא נסקור חלק מהם.

פיאט דוקאטו יד 2

פיאט דוקאטו יד 2 נחשב לאחת המסחריות המבוקשות ביותר כיום, ולא בכדי. הרכב, תוצרת חברת פיאט האיטלקית, נחשב לאמין במיוחד. הוא בולט בעיצוב המוקפד והמרשים שלו, כיאה לארץ המגף, וכולל נתונים טכניים מצוינים. כך למשל הרכב בולט במנועים ובמשקל ההעמסה שלו, החזקים וגדולים מהמקובל בתחום. ואם חשבתם שרכב מסחרי לא יכול להיות נוח לישיבה ולתפעול, פיאט דוקאטו הוא ההיפך הגמור.

למרות שתג המחיר של הרכב נראה גבוה, במבט ראשון, העסקה יכולה להיות אטרקטיבית יותר בפועל. ראשית, מכיוון שרוכשי פיאט דוקאטו זכאים לקבל הטבת מס המקבילה להטבת המס שברכישת משאית – למרות שמשקל הרכב נמוך מארבעה טון.

פיג'ו בוקסר יד 2

פיג'ו בוקסר הוא להיט עצום בעולם המסחריות, עוד מאז השקת הדגם הראשון אי שם בשנות השמונים של המאה הקודמת. במהלך השנים הדגם עבר לא מעט גלגולים ושדרוגים, כך שכיום הוא מגלם בתוכו רשימה עצומה של יתרונות. בין השאר, הדגם בולט במנוע החזק שלו, באבזור הבטיחותי המרשים, בחזית המרשימה והמרווחת פי כמה ביחס לעבר ועוד.

כיום תוכלו למצוא גרסאות שונות של רכבי פיג'ו בוקסר יד 2, הנבדלות ביניהן בנתונים דוגמת אורכי המרכב, גובה הרכב וכמובן שגם העיצוב. באמצעות רכישת רכב משומש, שעבר השבחה (כפי שנהוג אצלנו), תוכלו להגשים את חלום ההצטיידות בדגם המומלץ הזה עם מינימום מאמץ.

רנו מאסטר יד 2

את הסקירה הנוכחית אנחנו מסיימים עם רנו מאסטר יד 2, דגם נוסף העומד בחוד החנית בתחום. גם כאן מדובר במספר רחב של דגמים וגרסאות, עם הבדלים בממדים הפיזיים (גובה, אורך, משקל וכדומה), בייעוד של הגרסה הספציפית, באבזור הפנימי וכן הלאה. המכנה המשותף לכל הדגמים, שמסביר את הביקוש הגבוה לדגם, הוא האמינות הגבוהה, הפונקציונליות המרשימות, נוחות השימוש – למשל בכל הנוגע לנגישות כפתורי הבקרה, לשטחי האחסון במסחרית או למושב הנהג – והרשימה עוד ארוכה.

מחיר הרכב "מהניילונים" עשוי להגיע גם לכ-300,000 ש"ח, אולם הרכישה של רכב מיד שנייה מוזילה את העלויות משמעותית. היא עשויה להיות ההבדל בין בעלי עסקים וחברות שחלום רכישת רכב כה איכותי נשאר אצלם עמוק בתוך המגירה, לבין אנשים שמצליחים להגשים את החלום ומצטיידים ברכב מהשורה הראשונה בעולם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ, למציאת רכב מסחרי ולקביעת אפשרות התשלום המתאימה לכם ביותר.

 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו