לפרטים חייגו:03-6951111
רכב מסחרי

איך לבחור רכב מסחרי יד שנייה?

לא מעט נותני שירות ובעלי מקצוע מוצאים את עצמם צריכים רכב מסחרי – אלו יכולים להיות חברות שליחויות, שיפוצניקים, נותני שירות, חברות הובלה ואפילו פרילנסרים בתחומים שונים ומגוונים. כאשר אנחנו מדברים על רכבים מסחריים אנו יכולים לראות עשרות סוגים ושימושים שונים – טנדרים גדולים, וואנים, רכבים גדולים וקטנים בהתאמה לסוג הלקוח. אנו מאמינים כי רכישת רכבים מסחריים הם מלאכת מחשבת של ממש, אז איך בכל זאת ניתן לעשות זאת בצורה נכונה

היבט מיסוי: רכבים מסחריים

כאשר אנחנו מדברים על רכבים מסחריים אנו מדברים על רכבים אשר מוכרים לפי מס. המס לרוב יחושב על פי משקל וקטגוריית הרכב. ניתן לראות רכבים במשקל של למעלה מ3.5 טון אשר מס הקנייה הוא 83% לצד רכבים במשקל כולל של יותר מ4.5 טון בהם אין מס קנייה בכלל, הכל משתנה בהתאם לסוג ומשקל הרכב. כמו כן, רכבים מסחריים נותנים לנו את האפשרות ליהנות מניכוי מס תשומות והחזר מע"מ שיכולים לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים מדי שנה. 

מה הם הרכבים המובילים ביותר בעולם הרכבים המסחריים?

למעשה זו שאלה מעט טריקית לשאול מאחר וכל רכב מצטיין בקטגוריה אחרת ומותאם לסוג אחר של לקוח, יחד עם זאת אנו רואים 2 סוגים של רכבים מסחריים הנחשבים למצטיינים בלא מעט קטגוריות: פיאט דוקאטו יד 2, פיג'ו בוקסר יד 2 – אלו נחשבים בעיני רבים לברירת המחדל כאשר מדברים על רכבים מסחריים.

פיאט דוקאטו יד 2

פיאט דוקאטו נחשבת לאחד מן הרכבים הנמכרים ביותר בקבוצת הרכבים שלה(רכבים מסחריים), למעשה ישנם לא מעט גרסאות לפיאט דוקאטו והקו המנחה הוא שכל לקוח יכול למצוא את הרכב שמתאים עבורו. ניתן לראות רכבים עם מנוע של 2.2 ליטרים ובהספקים שונים (140, 160 ו180 כוחות סוס בהתאמה). דוקאטו נחשבת לאחד הרכבים הרב גוניים ביותר וניתן למצוא מספר לא קטן של דגמים יחד עם 4 מידות אורך ו3 מידות גבוהות שונות. 

 פיג'ו בוקסר יד 2

אם אנחנו שואלים את אנשי המקצוע לא מעט אנשים היו מגדירים את פיג'ו בוקסר כאחות הטעומה של פיאט דוקאטו. גם פה מדובר ברכב מסחרי איכותי ואמין המותאם לעבודה ארוכה ואינטנסיבית, כמו כן הוא טומן בחובו לא מעט בונוסים בתפעול השוטף – הטבות מס לדוגמא. מדובר ברכב בעל עיצוביות גבוהה ופונקציונאליות בלתי נגמרת המספק חווית נסיעה מעולה.

רכבים מסחריים יד שנייה: טרייד קום רכבים

טרייד קום נוסדה בשנת 2011 מתוך הצורך לתת מעטפת שלמה ללקוחות מסחריים אשר מעוניינים לשדרג ו/או לרכוש רכב מסחרי משומש מחברה רצינית איכותית ובעלת מוניטין. חברת טרייד קום רכבים מתמחה  במתן פתרון מקצה לקצה תוך כדי מקצועיות, יושרה, הגינות ושקיפות מלאה. כל הרכבים במלאי הינם רכבים המתוחזקים במוסכים המורשים של היבואנים ומטופלים אצל ספקי שירות מוכרים – מחפשים רכבים מסחריים יד שנייה, התקשרו אלינו עוד היום!

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו