לפרטים חייגו:03-6951111

איבדתם את המפתח למסחרית? כך תמנעו נזק למנעול

זוהי פעולה שאתם בכל יום, ולעיתים כמה פעמים ביום. אוספים את המפתחות למסחרית שלכם, לוחצים על הלחצן שפותח לכם את הדלתות והופ, נכנסים אליה, מתניעים ויוצאים לדרך. השגרה הזו מאפשרת לנו להרגיש בטוחים ולדעת שהכול מתנהל בדיוק כפי שאנו רוצים. 

אבל, מה קורה כשפתאום אתם מגלים שאיבדתם את מפתחות הרכב שלכם ואתם לא יודעים היכן הם נמצאים? האינסטינקט הוא לנסות לפתוח את המנעול של מסחרית, ולא משנה מה. אבל דווקא פעולה שכזו יכולה לגרום לנזק רב, שעלותו צפויה לעלות לכם לא מעט כסף. אז מה עושים בכל זאת? כיצד מונעים נזק למנעול ובכל זאת מצליחים לפתוח אותו ללא מפתח? הנה, התשובה.

לפעול נכון ובזהירות

איבדתם את מפתחות הרכב שלכם? אולי שכחתם אותם במסחרית שלכם ועתה אתם לא יכולים לפתוח את הדלת? אם כן, פנייה לשירותיו של פורץ רכבים מקצועי, היא הדרך הנכונה לפעול מבלי לגרום לנזקים מיותרים. פורץ מנוסה ומיומן יידע כיצד לפרוץ את הרכב שלכם, כיצד לפרוץ את מנעול המסחרית שלכם ולאפשר לכם להיכנס אליה בתוך פרק זמן קצר. 

פריצת מסחרית, ולמעשה – כל רכב אחר, נעשית לרוב באמצעות כמה כלים פשוטים: מוט ברזל מיוחד, אותו מחזיק באופן קבוע כל פורץ רכבים וכן כרית ניפוח. בתחילה מכניס הפורץ את כרית הניפוח בין גג המסחרית לבין חלקה העליון של הדלת, או בין שתי דלתות הרכב, ולאחר שמיקם אותה במקום הנכון, הוא מתחיל לנפח אותה עד ליצירת רווח קל. לאחר שנוצר הרווח, משחיל הפורץ את מוט הברזל שברשותו (מוט משיכה) וכך יכול לשחרר את כפתור נעילת הדלת. שימו לב – ישנם מצבים מסוימים בהם שיטת פריצה זו לא תעבוד. הדבר קורה כאשר קיימת נעילת וואקום ברכב, משמע – כאשר ניתן לפתוח את הרכב אך ורק דרך המנעול שלו. 

כמה זה יעלה לכם?

הזמנה של פורץ רכבים כדי לפרוץ את הרכב מבלי לפגוע במנעול תאפשר לכם לקבל את המסחרית שלכם בחזרה ללא נזקים. הליך הפריצה הוא לא מסובך וגם מהיר מאד, ולכן המחיר עבור השירות איננו יקר. יחד עם זאת, טווח המחירים הוא רחב, כאשר המחיר הסופי נקבע בהתאם לסוג הפריצה, מיקום הרכב וגם הטיימינג. 

במקרים מסוימים הפריצה תהיה פשוטה ומהירה ובמקרים אחרים מורכבת יותר (כאשר ניתן לפרוץ את הרכב אך ורק דרך המנעול). במקרים כאלה העלות לשירות תהיה גבוהה יותר בהשוואה לפריצה מהירה. כאשר הגישה לרכב הנעול פשוטה, הפריצה תהיה מהירה והמחיר זול. כאשר הגישה אליו מסובכת מאד, העלות תהיה גבוהה יותר. גם לטיימינג, כפי שניתן לנחש יש השפעה על המחיר. פורץ רכבים שיוזמן בשישי או בשבת בערב, יבקש עבור השירות שלו יותר מאשר במועד אחר. 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו