לפרטים חייגו:03-6951111

5 צעדים לקניית מסחרית יד שנייה

מסחרית היא רכב עמוס שימושים, במיוחד לעסקים ולנותני שירותים (אבל ממש לא רק). אלא שלמסחריות יש תג מחיר, שעלול להיות גבוה. רכישה של רכבים מסחריים מיד שנייה היא רעיון מצוין, אשר בכוחו לגרום להוזלה של עשרות ומאות אלפי שקלים. אלא שגם את הרכש המשומש חשוב לרכוש על פי הספר.

הנה חמישה טיפים שיגדילו משמעותית את אחוזי ההצלחה שלכם, ויאפשרו לכם להבין שאתם נמצאים במקום הנכון.

השלב הראשון: הגדרת צרכים

יש כיום היצע רחב של רכבים מסחריים יד 2, ונראה שההיצע רק עולה מדי שנה. המסחריות השונות נבדלות ביניהן באלף ואחד פרמטרים – בצורה, המפרט הטכני, באבזור וכן הלאה – מה שגם משפיע באופן דרמטי על המחירים.

כתוצאה מכך, הצעד הראשון המומלץ הוא להגדיר מה חשוב שיהיה ברכב, בהתאם לצרכים שלכם. בדרך זו תצמצמו משמעותית את האפשרויות ותדעו מה אתם מחפשים.

 בחינת אפשרויות המימון

עסקת רכב, ובמיוחד רכב מסחרי, היא אחת הגבוהות שאדם מבצע בחייו (שנית אולי רק לדירה). למרות שהרכב המשומש מוזיל כאמור את העלויות, עדיין יכולה להיות עסקה מורכבת לביצוע. לכן חשוב לבנות לחברה המתמחה בתחום ולראות מהם אפשרויות התשלום ואפיקי המימון, כשבין האפשרויות:

  •   עסקת מימון של הרכב, שיכולה להגיע גם ל-100% מימון
  •   טרייד אין עבור כל סוגי כלי הרכב
  •   השכרה לפרקי זמן משתנים
  •   ליסינג מימוני או תפעולי

המטרה: שקט נפשי

תפעול רכב מסחרי אינו דבר פשוט, ולכן יכול מאוד להיות שתרצו לקבל ראש שקט לאורך הדרך. עסקה הכוללת ביטוח עבור הרכב או מוצרים ייחודיים שישמשו אתכם במהלך תקופת השימוש הארוכה היא צעד מרכזי בדרך להצלחה, ובחברה שלנו בהחלט תמצאו את זה.

נקודה נוספת בדרך לשקט הנפשי הדרוש היא פנייה לחברה הידועה בטיב כלי הרכב שהיא משווקת, כשאחד ההיבטים המרכזיים של כך הוא פעולות התחזוקה והשדרוג שעוברים כלי הרכב לפני שהם מוצעים ללקוחות.

איכות כלי הרכב

מומלץ מאוד שלא להתפשר בבחירת רכב מיד שנייה, אלא לבחור מראש מדגמי יצרניות העומדות בחוד החנית בתחום. הדגמים של השמות הבולטים בשדה המשחק – דוגמת פיאט דוקאטו, רינו מאסטר, פיג'ו בוקסר ועוד – מספקים את התמורה הטובה ביותר למחיר. הם עושים את עבודתם פשוט טוב יותר מדגמים אחרים, נחשבים לאמינים במיחד ונשמרים לאורך זמן.

אל תהססו לקבל ייעוץ

בסופו של דבר, עליכם לזכור שרכישת רכב מסחרי מיד 2 אינה דבר פשוט. מי שלא חי את התחום יתקשה להכיר את מכלול הרכבים, היתרונות של כל אחד מהם, הדגשים החשובים מבחינת אפיקי המימון וכן הלאה.

חברה המתמקדת אך ורק בכלי רכב מסחריים יד שנייה, דוגמת טרייד קום הנחשבת למרכז הגדול והמקצועי למסחריות בישראל, תוכל לקרב אתכם לעבר הבחירה האידיאלית עבורכם. מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ראשוני וליווי עד להשלמת עסקת החלומות שלכם.

 

 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו