לפרטים חייגו:03-6951111

הפופולריות של רכבים מסחריים חשמליים, צוברת תאוצה בשנים האחרונות. אם אתם שוקלים לרכוש רכב מסחרי חשמלי, ערכנו עבורכם מדריך של כל מה שצריך לדעת לפני. רכב מסחרי חשמלי: יתרונות וחסרונות – המדריך המלא. 

עולם הרכבים חווה מהפיכה גדולה, בעת כניסתם של הרכבים החשמליים. אם בהתחלה היצע הרכבים החשמליים היה דל, כעת מדובר על מגוון רחב, וכן על רכבים מסחריים חשמליים. כיום, רכישת רכב מסחרי חשמלי היא שיקול בולט בקרב כל מי שמעוניין לרכוש רכב חדש. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות של רכב מסחרי חשמלי. 

הפנים אל הקדמה 

בתחילת הדרך, רבים נטו לזלזל וללעוג למעבר שהחל לעבר הרכבים החשמליים. בעוד שבעבר, השמות הבולטים היו טסלה, יונדאי ואודי, כיום, כמעט כל יצרנית רכב, מחזיקה בדגמי רכבים חשמליים, וכיום גם בדגמי רכבים מסחריים חשמליים, רכבי ספורט, משפחתיות, מנהלים, פנאי – שטח ועוד. 

רכב מסחרי חשמלי: יתרונות וחסרונות 

נכון להיום, עלותם של רכבים חשמליים גבוהה מעלותם של הרכבים המונעים באמצעות דלק, זאת בשל העלייה בהיצע הרכבים החשמליים בארץ. כמו כן, בעלי רכב מסחרי חשמלי, יצטרכו להתקין בביתם עמדת טעינה לרכב חשמלי. התקנת עמדת טעינה, מלווה בעלויות כספיות נוספות.  

למרות העלות, לרכב מסחרי חשמלי יתרונות רבים. 

ראשית, לפני הכל, טעינת רכב חשמלי, חוסכת את עלויות הדלק הגבוהות. עובדה זו, מסייעת לצמצם את הפער במחיר רכב מונע דלק לבין רכב חשמלי. למידע נוסף לגבי עמדות טעינה לרכבים חשמליים, היכנסו לאתר איוי אנרג'י: www.evenergy.co.il.

שנית, ברכב חשמלי ישנם פחות רכיבים אשר עשויים להתקלקל עם הזמן, ובשל כך, תחזוקתו של רכב חשמלי במהלך השנים תהא זולה יותר. 

שלישית, ברכבים החשמליים מותקנות מערכות בטיחות מתקדמות וחכמות, אשר הימצאותן מוזילות את ביטוח הרכב. 

עוד יתרונות – פוליסת ביטוח מותאמת 

חברות הביטוח השונות, נאלצו גם הן, להתאים את עצמן אל הקדמה ואל המעבר לרכבים חשמליים. חלק מחברות הביטוח, מציעות כיסוי מותאם לרכב חשמלי. הכיסוי המוצע, מספק גם כיסוי לעמדת הטעינה של הרכב החשמלי, אשר מפצה את בעל הפוליסה במקרה של תאונה, גניבה, שריפה וכדומה. 

כמו כן, מלבד הכיסויים השונים, חברות הביטוח מציעות גם שירותי גרירה במידה ויש פנצ'ר בדגמים להם אין גלגל חלופי, וכן במקרים בהם הסוללה התרוקנה. 

בשורה התחתונה, רכב מסחרי חשמלי: יתרונות וחסרונות 

עלותם של רכבים חשמליים אומנם גבוהים יותר בהשוואה לרכבים המונעים באמצעות דלק, אך כיסויי פוליסת הביטוח וההטבות המוצעות, בשילוב עלות התחזוקה הנמוכה של רכבים חשמליים, מובילים לכך שרכישת רכב מסחרי חשמלי משתלמת יותר. 

במרוצת השנים, אנו נראה מעבר נרחב ומקיף לרכבים חשמליים, ודגמי רכבים נוספים, מיצרניות רכב שונות יגיעו לארץ. כאשר הדבר יקרה, עלות רכישתם של הרכבים החשמליים תרד. 

בשורה התחתונה, הפנים אל הקדמה, וזה רק עניין של זמן, עד שנראה בכבישים בארץ רכבים חשמליים מסוגים שונים, ידידותיים לסביבה וחסכוניים לבעל הרכב. 

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו