לפרטים חייגו:072-3310326

אודות טרייד קום

טרייד קום הינה החברה היחידה בישראל שמתמחה ברכבים מסחריים

טרייד אין לכל סוגי הרכבים

השבחת יהלום

פתרון מקצה לקצה

מוצרים ייחודיים

תנאי ביטוח מיוחדים

מי אנחנו

טרייד קום נוסדה בשנת 2011 (אז עוד נקראה טרייד סולושנס) מתוך צורך של לקוחות אשר בקשו לשדרג ו\או לרכוש רכב מסחרי משומש מחברה רצינית ומקצועית, עם רצף קבוע ומובהק של שיווק ומכירת כלי רכב מסחריים בלבד . כחברה עם תכונות וייחודיות שלא קיימות בחברות מתחרות גדולות, הגודל של החברה, והתמחותה בתחום מוגדר, הוא חוסנה העיקרי ועל כך הצלחת החברה נשענת .
חברתנו מתרכזת בתחומים ספציפיים וייעודיים בתחום המסחריות, עם דגש על מקצועיות , הוגנות ושקיפות מלאה בכל הרמות .

טרייד קום משמשת כגוף הטרייד אין של יבואני המסחריות המובילים בישראל.

חברת טרייד קום מתחזקת את מלאי הרכבים אשר ברשותה ברשת המוסכים המורשים  של היבואנים, ואצל ספקי שירות מוכרים ואיכותיים בלבד, בשקיפות מלאה ובהוגנות מוחלטת. עובדה זו מקנה שקט רב וביטחון מלא ללקוחות טרייד קום  ועל כך יעידו אלפי לקוחות עבר מרוצים.

בטרייד קום תמצאו את המגוון הגדול ביותר בישראל לכלי רכב מסחריים ייעודיים  כגון פיאט דוקאטו, רנו מאסטר, פיג'ו בוקסר, מרצדס ספרינטר, פורד טרנזיט ועוד .

טרייד קום רכשה ניסיון רב בתכנון והתאמת כלי רכב ע"פ צרכי הלקוח כאשר ניתן לבנות ולעצב את חלל הרכב לצרכי הלקוח הספציפי, כגון: הוספת מושבים או הסרתם, דיפוני פנים ,סוגי רצפות (מתכת, עץ וכו'), מיזוג אויר, יחידות קירור, ארגזים ועוד.

טרייד קום מתמחה במתן שרותי טרייד אין, החלפה ושדרוג של הרכב הקיים לרכב מתקדם יותר. אנו מציעים לקהל לקוחותינו להגיע אלינו עם המסחרית הישנה, ולקבל הצעה במקום לעסקת החלפה כאשר העסקה מתבצעת בשיטת מפתח תמורת מפתח, המאפשר ללקוח להמשיך בעבודתו ללא ימי המתנה לרכב אותו רכש. בנוסף החברה מציעה פתרונות מימון גמישים ומותאמים לכל לקוח ע"פ דרישותיו ויכולתו.
כארגון שמתמחה בכלי רכב מסחריים, אנו מבינים את הרגישות ברכישת רכב מסחרי אשר מהווה את מקור פרנסתו של הלקוח, ועל כן חשובה אמינות כלי הרכב והשרות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו בכל רחבי הארץ.

אלפי לקוחותינו הנם השגרירים  הבלעדיים של טרייד קום  בכל מקום ברחבי הארץ , כל בעלי המקצוע הזקוקים לרכב מסחרי אשר נותן יתרונות מס ונוחות מקסימאלית ימצא את הרכב הבא שלו אצלנו וזאת מבלי לפגוע בעבודתו השוטפת. בין בעלי המקצוע אשר רכשו מאתנו כלי רכב ניתן למצוא בעלי מקצועות חופשיים מתחומים שונים ומגוונים וכן חברות מובילות במשק הישראלי הנהנים משירות מקצועי, ממגוון ענק של רכבים מסחריים, פתרונות מימון וטרייד אין והכל תחת קורת גג אחת.

וואטסאפ כתובת חייגו עכשיו